والدین

به‌عنوان منیره رئوف (مادر یکی از شاگردان مدرسه به نام آرمین رئوف) وارد شوید تا برخی از کاربردهایی که مودل می‌تواند برای یک پدر یا مادر مورد داشته باشد را ببینید.

نقش «ولی» یک نقش ویژه و سفارشی در مودل است. شما می‌توانید هر نقش جدیدی که می‌خواهید در مودل ایجاد کنید یا نقش‌های موجود را بر اساس نیازتان تغییر دهید. (نام نقش «ولی» را می‌توان به «سرپرست»، «مشاور»، «راهنما» یا هر نام دلخواه دیگری تغییر داد و تنظیماتش را کمی تغییر داد تا با نیازمندی شما منطبق شود). برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه ساختن نقش‌های سفارشی را مطالعه کنید.

با توجه به اینکه دسترسی به این سایت برای مهمان‌ها باز شده است تا شما بتوانید همه چیز را ببینید، در نتیجه نقش «ولی» در این سایت با آنچه که در مودل یک مدرسه واقعی خواهید دید اندکی تفاوت دارد.

در یک مودل واقعی، وقتی به‌عنوان «ولی» وارد شوید فقط می‌توانید نمرات و اطلاعات مربوط به فرزند خودتان را ببینید. کافی است در پروفایل فرزندتان بر روی درسی که می‌خواهید جزئیاتش را ببینید کلیک کنید.

در زیر برخی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید را برایتان لیست کرده‌ایم. مراحل:

۱. با نام کاربری parent و رمز ورود foodle وارد سایت شوید (لینک مستقیم صفحهٔ ورود به سایت). در صورت استفاده از نام کاربری و رمز ورود ارائه شده، به‌عنوان منیره رئوف شناسایی خواهید شد.

۲. در حالی که با حساب کاربری منیره رئوف وارد شده‌اید، به این صفحه بازگردید (اگر بر روی لینک بالا کلیک کرده باشید به‌طور خودکار به این صفحه بازخواهید گشت!)

۳. به مثال‌هایی که می‌خواهید ببینید بروید:

آخرین تغییر: چهارشنبه، 11 فروردین 1395، 9:57 صبح